شرکت شیمی تجارت هورسان در سال 1380 در زمینه خرید و فروش و تامین مواد اولیه کارخانجات شیمیایی در صنعت ایران با شخصیت حقیقی با مدیریت جناب مهندس محسن فروغی آغاز به کار کرد  و از سال 1394 با شخصیت حقوقی به نام شیمی تجارت هورسان پا به عرصه واردات  مواد اولیه و شیمیایی نهاده است.در قدم اول با کسب اعتماد از مشتریان توانست راه خود را برای گسترش کسب و کار در زمینه های مختلف هموار سازد. این شرکت با داشتن سابقه ای درخشان توانسته است تا کنون عضو انجمن های  وارد کنندگان مواد اولیه شیمیایی ایران ، اتحادیه مواد شیمیایی تهران،انجمن بتن ایران،انجمن تولید کنندگان مواد اولیه و... شود.

خط مشی

_

شرکت شیمی تجارت هورسان موفق گردید در سال 1396 ضمن اخذ نمایندگی معتبر  واردات مواد اولیه و اساسی صنعت شیمی ساختمان از کشور هایی همچون آفریقای جنوبی و چین به عنوان عضو افتخاری مجموعه بزرگ انجمن بتن ایران شود که این دستاورد ناشی از تلاش شبانه روزی این شرکت در راستای تامین نیازهای اساسی در صنعت شیمی ساختمان است. شرکت شمی تجارت هورسان با حضوری پر رنگ در نمایشگاه و همایش های صنعت ساختمان همواره در کنار صنعت شیمی ساختمان بوده است.

شرکت شمی تجارت هورسان درسال 1398 موفق به تولید سدیم هیدروکسید (سود پرک) با برند تجاری هورشاد شده است. این محصول همواره جز یکی از معتبر ترین ،برندهای سود پرک در بازار است که با درصد خلوص 98% عرضه میگردد. شرکت شیمی تجارت هورسان به واسطه تولید این محصول توانسته است عضو انجمن تولیدکنندگان مواد اولیه شیمیایی ایران شود.این شرکت در راستای تولید سود پرک با انجمن لبنیات ایران نیز همکاری مداومی داشته باشد که باعث کاهش هزینه های جانبی این صنعت و همچنین افزایش کیفیت محصولات لبنی ایران شود.

شرکت شیمی تجارت هورسان در صنایع دیگری همچون کود و کشاورزی ،آب و فاضلاب،ذوب فلزات و صنایع غذایی و داوریی نیز فعالیت دارد. شرکت شیمی تجارت هورسان  مفتخر است در این صنایع به عنوان یکی از قوی ترین منبع های خرید و تامیین مواد اولیه شناخته شود.

خط مشی

_

شرکت شیمی تجارت هورسان در تلاش است با افزایش تعداد محصولات وارداتی و تولیدی علاوه بر گسترش کسب و کار خودت ، بخش عظیمی از نیاز های صنایع مختلف را فراهم نماید این شرکت قصد دارد به منظور برطرف ساختن نیاز اساسی صنعت شیمی ساختمان اقدام به تولید افزودنی های بتن من جمله پلی کربکسیلات ، پلی نفتالین سولفونات سدیم و... نماید

 این شرکت به واسطه تولید سود پرک توانایی خود را برای صادرات نشان داده است که به زودی با توجه به مذاکراتی انجام شده با کشور حوزه خلیج فارس این فعالیت نیز با سرعت هرچه بیشتر آغاز خواهد گردید.

رسالت

_

شرکت شیمی تجارت هورسان با شعار "حذف واسطه" در تلاش است که با بازاریابی مستمر و  یافتن مصرف کنندگان اصلی صنعت مواد شیمیایی ایران که یکی از بزرگترین صنایع ایران محسوب می شود، از افزایش قیمت ناشی از واسطه گری و جنس های تقلبی جلوگیری نمایید که تاکنون موفق به این امر شده است.

مشتریان خرسند ما

_

سوالی هست؟ با آسودگی خاطر با ما تماس بگیرید